עיצוב נקודתי – הום סטיילינג / Home styling

סלון - תקריב ספות וכריות

עיצוב פנים נקודתי באמצעות פגישה של מספר שעות במסגרתם אני "משחקת" עם הקיים, ממקמת מחדש את הפונקציות השונות בחלל – סלון, פינות עבודה, טלוויזיה וכד', תוך ארגון המרחב ע"י הצבה נכונה של הפריטים והפונקציות השונות. במידת הצורך, הנחיות לשינויי צבע ורכישות שונות להשלמת המראה הכללי. זהו תהליך קצר וממוקד. מדהים לראות איך ע"י מספר שעות ניתן ליצור שינוי כ"כ גדול על המראה והאווירה בבית, ולהשפיע על היום יום במאמץ יחסית קטן ובעלות לא גבוהה.

 

 

 

 

 

 

עיצוב פנים וסטיילינג- שיפוץ בית קיים

עץ בתוך עציץ בטון גדול בסלון

עיצוב פנים באמצעות שיפוץ ושדרוג בית קיים, בין בשלב רכישה ובין בית שמתגוררים בו. החל בשיפוץ נקודתי של חלל ספציפי ( מטבח, חדרי רחצה, וכד') ועד שיפוץ כללי של הבית כולו – הזזת קירות, פתיחת חלונות, מיקום מחדש של החללים השונים, צבעים, חיפויים שונים, ריצוף, חומרים שונים והום סטיילינג / home styling – שטיחים, תמונות, ווילונות, כריות, אבזור אמבטיה ומטבח וכד' . זהו תהליך מובנה המגובה בלוחות זמנים ותקציב ידועים מראש.

 

 

 

עיצוב פנים וסטיילינג- ליווי משלב שלד

בית במהלך בניה דלית שחר עיצוב פנים

עיצוב פנים משלב התכנון או השלד- דירה או בית, תוך דיאלוג עם האדריכל.
התייחסות לכל ההיבטים העיצוביים והפונקציונליים תוך ראיה כוללת של הבית – פנים וחוץ, כולל כל אותן בחירות היוצרות בסופן בית יפה, פונקציונלי שנעים לחיות בו כגון אלומיניום, צבע, מפתחי חלונות, ריצופים, חיפויים שונים, תכנון ועיצוב המטבח וחדרי האמבטיה השונים, חדרי מגורים וסטיילינג. ליווי הלקוח בתהליך כולו, גם אחרי הכניסה לבית.

 

 

 

 

 

לפרטים נוספים:

דלית שחר

סטודיו: 077-7880774

נייד: 054-7447519

דוא"ל – dalitguy@gmail.com