עיצוב פנים והום סטיילניג משלב שלד בית בכרכור

עיצוב פנים של ביתי בכרכור.

כמי שבאה מאופנה ומכירה היטב את תהפוכותיה, החלטתי החלטה מהותית ועקרונית לעצב את ביתי ממקום קשוב למה שאני אוהבת, ברוח הדברים שתמיד מרגשים ונעימים לי גם אם לא היו באופנה באותה עת כלל.

קרא עוד

החלטה נוספת הייתה – להתבונן בבית, במיקומו, בצמחייה ובנוף המצויים סביבו ולתקשר אתם בדרך של עיצוב (שהנה שפה בפני עצמה) . כך נבחר צבע האלומיניום שתאם את גוון ההרים שנשקפים הרחק מן החלונות, נבחר מטבח כפרי אך נקי ובהיר שנותן תחושת קלילות ונעימות, בשילוב ארון תכלת עם מפתח של דלתות הזזה, במראה ובתחושה של פעם, אך כל כך מתאים לעכשיו. הדלתות הוכנו אצל נגר, ופסי עץ הוצמדו אליהן, כדי לשוות להן רוח נכונה למקום. הן נצבעו שמנת, כצבע קירות וארונות הבית. דלת הכניסה נעשתה אף היא על סמך סקיצה ונצבעה כחול.

כך התקבלו להן עוד ועוד החלטות עיצוביות, תוך התחשבות בענייני תקציב, ובמגבלת הזמן, שהייתה כמעט בלתי אפשרית.

את הבית  עוטפת גינה שמשקפת את עונות השנה המתחלפות, עם עלוות עלים נושרת בסתיו, שצעדים מרשרשים בה בעוברם בגינה, לבלוב פרחים ועלים המבצבצים עם בוא האביב, פירות עץ המזמינים לקטוף, להתיישב על אחת המדרגות מסביב לבית לאכול מן הפרי בו ברגע, גינה המזמינה את הציפורים לצייץ בין ענפיה, פרפרים מעופפים בסחרור מקסים. גינה נושמת, בה פרי או פרח נובל, שנפל על שביל אינם מהווים לכלוך, אלא יופי צרוף.

 

 

 

צילומים – מירו ממן, דלית שחר